• JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

  Masaże  

 

Chiński masaż twarzy Tui-Na z refleksologią okolicy oczu - NOWOŚĆ

Życie w nowoczesnym świecie pełne jest czynników męczących oczy (monitory, sztuczne światło, zanieczyszczenie środowiska, ale także niewłaściwe odżywianie, higiena życia, niedostatek snu itd.). Poza tym stres, codzienne napięcie, emocje, niepokój, powodują skurcze okolicy oczu pozostawiają ślady na twarzy.

Masaż Tui-Na wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej daje olbrzymie możliwości terapeutyczne i kosmetyczne. Masaż Tui-Na twarzy z refleksoterapią okolicy oczu jest niezwykle skuteczną metodą odmładzania twarzy. Zabieg usuwa cienie i obrzęki pod oczami, redukuje zmarszczki, przywraca skórze blask, a ponadto doskonale relaksuje.


Zalecana jest seria 10 zabiegów, dwa razy w tygodniu.

 

Cena jednego zabiegu: 80 PLN
Cena w pakiecie 10 zabiegów: 500 PLN
(oszczędzasz 300 PLN !!!)

Masaż Lifting 3D

To znana w Japonii manualna technika liftingu twarzy. Jej oryginalność polega ba tym, że masaż zaczynamy od pleców. Technika nosi nazwę liftingu 3D, ponieważ dłonie pracują w trzech wymiarach, co pozwala osiągnąć trójwymiarowe rezultaty liftingujące i ujędrniające. Już po jednym zabiegu uzyskujemy widoczny efekt nie tylko liftingu twarzy, ale również redukujemy zmarszczek, ujędrniamy skórę i poprawiamy postawę.

 

lifting_3d_small

 

Podstawą tej metody jest synergia techniki, która działa na mięśnie oraz poprawia krążenie energii.

Koncepcja:

Lifting 3D pozwala na osiągnięcie trwałych rezultatów dzięki homeostazie. Homeostaza ma wpływ na reakcję mięśni, pozwala im wrócić na właściwe miejsce. Technika liftingu 3D poprawia również krążenie energii w organizmie. Dzięki temu pobudzone mięśnie mogą długo pozostawać na właściwym miejscu.

Kierunek krążenia energii:

Energia którą nazywamy KI (prąd elektryczny ciała) krąży w organizmie. Podczas zabiegu klienci często unoszą kolana lub krzyżują nogi. Jest to spowodowane wrażeniem ciężkości w nogach z powodu energii, której krążenie jest zaburzone i która jest skumulowana w stopach.
Energi negatywna ma tendencje do blokowania się nadbrzusza (3 czakra) i w kości guzicznej (1 czakra).

Kierunek masażu pleców:

Mięśnie pleców mają tendencje di unoszenia się z powodu kumulującego się zmęczenia lub przyjmowania niewygodnej postawy, prowadzącej do grabienia się. Mięśnie mają wrócić na właściwe miejsce podczas masażu, który pozwala zlikwidować napięcia, zmniejszyć zmęczenie i poprawić krążenie krwi.

Kierunek masażu głowy

Przy masażu twarzy trzeba sobie przypomnieć w jaki sposób mięśnie łączą się ze sobą. Mięśnie szerokie, cienkie, jak nić są delikatnie połączone z innymi mięśniami i naciągnięte do góry przez mięsień czołowy i mięśnie skroniowe. Mięsień czołowy i mięśnie skroniowe łączą się z czepcem ścięgnistym, a następnie z mięśniem potylicznym i mięśniami czworobocznymi. W przypadku liftingu twarzy trzeba uzyskać efekt liftingu całej głowy przestrzegając kierunku wykonywania masażu. Oryginalność tej techniki polega między innymi na tym, że wykonujemy ruchy w dół podczas masażu dekoltu.

 

Cena jednego zabiegu: 200 PLN.
Cena zabiegu przy od 3 do 6 zabiegów w miesiącu: 150 PLN.

 

Masaż Anti-aging  - stymulujący hormony żeńskie 

U wielu kobiet odwiedzających nasz gabinet występuje zachwianie równowagi hormonalnej spowodowane stresem czy też wyziębieniem narządów. Konsekwencją są nieregularne miesiączki lub problemy ginekologiczne. Zjawiskom tym towarzyszy wrażliwa skóra, dotknięta różnego rodzaju zaburzeniami takimi jak brak wody, elastyczności lub nieodpowiedni koloryt. Nasza metoda masażu ma za zadanie niwelować tego typu problemy, prowadząc do przywrócenia skórze urody.

Możemy wyodrębnić kilka typowych problemów skóry wywołanych zachwianiem równowagi hormonalnej oraz sposoby ich przeciwdziałaniu:

 1. Ponieważ odwodnienie skóry ma też związek z zaburzeniami funkcjonowania mikrokrążenia tętniczego, konieczne jest przyspieszenie krążenia krwi w organizmie.
 2. W przypadku zaczerwienienia twarzy, przy rozszerzonych naczyniach krwionośnych, trzeba uspokoić skórę zwiększając temperaturę całego ciała.
 3. W przypadku skóry zbyt cienkiej z powodu zmniejszenia grubości komórek naskórka należy pobudzić pracę nerwu przywspółczulnego, co ma z kolei poprawić krążenie krwi w brodawkach skóry właściwej. Transportują one tlen, składniki odżywcze i hormony do komórek naskórka.
 4. Ponieważ skóra jest często szorstka z powodu osłabienia struktury keratynowej, niezbędne jest nawilżenie i stymulacja mikronaczyń krwionośnych.
 5. W przypadku przebarwień spowodowanych zachwianiem równowagi hormonalnej, należy wzmocnić ochronę przed promieniami UV za pomocą preparatów przeciwutleniających co ograniczy pracę melanocytów.
 6. W przypadku zwiotczenia skóry należy podczas masażu zastosować stymulację pionową, aby pobudzając fibroblasty zwiększyć produkcję kolagenu. Podczas zabiegu zaleca się głębokie zrelaksowanie klientki.
 7. W zabiegu dla skóry nadwrażliwej i reaktywnej należy uspokoić nerwy czuciowe skóry, umożliwiając relaksację przed rozpoczęciem zabiegu, w czasie którego stosuje się maskę łagodzącą i chłodzącą.

Przeprowadzony masaż ma zatem prowadzić do osiągnięcia kilku podstawowych celów:

 1. Przywrócenia równowagi nerwu wegetatywnego (przede wszystkim nerwu przywspółczulnego).
 2. Łagodnej stymulacji usuwającej zmęczenie.
 3. Przyspieszenia krążenia krwi w okolicy miednicy, poprzez rozgrzanie i stymulację okolicy kości krzyżowej i pięty.
 4. Przyspieszenia mikrokrążenia krwi w organizmie.
 5. Przyspieszenia mikrokrążenia krwi w obrębie twarzy, przy jednoczesnym unikaniu pocierania twarzy.

 

Cena jednego zabiegu: 180 PLN.


Masaż Stres Free - masaż antystresowy

Mięśnie odpowiedzialne za ekspresję twarzy, czyli mięśnie mimiczne są delikatne jak nici i przebiegają w różnych kierunkach. Wyrażanie uczuć ma związek ze skurczami wielu mięśni. Stres i uczucia, które mu towarzyszą również nie pozostają bez wpływu na stan mięśni. Duży stres silnie mobilizuje mięśnie, a długotrwały stres mobilizuje je w sposób ciągły. Z tego powodu mięśnie twardnieją a wyraz twarzy utrwala się. Mięśnie poddane działaniu stresu nadają twarzy posępny wyraz, wydaje się ona zmęczona i starsza. Celem masażu kosmetycznego, który poprawia nie tylko urodę, ale również stan zdrowia jest złagodzenie zmęczenia mięśni mimicznych, które mają tendencje do twardnienia. W wyniku masażu twarz ma się wydać młodsza.

Trzy fazy stresu według dr. Hansa Selye'go.

1. Faza alarmowa, stadium szoku i stadium przeciwdziałania (napięcie staje się stresem)
2. Faza przystosowania/odporności (stres objawia się nieokreślonymi bólami)
3. Faza wyczerpania (bóle przechodzą w chorobę)

1. Faza alarmowa, stadia szoku i przeciwdziałania -okres inkubacji stresu.

Czynniki stresu uwrażliwiają nerwy współczulne. W okresie tym pojawia się napięcie nerwowe, zaalarmowane zostają zmysły, następuje stwardnienie mięśni i zmęczenie. Jest się jeszcze nieświadomym stresu, a więc nie ma możliwości analizowania i akceptowania go.

2. Faza przystosowania - silne odczuwanie stresu.

 To okres walki ze stresem. Ma się już wówczas świadomość problemu. Pojawia się nerwowość, pobudzenie i niezdefiniowane bóle.

3. Faza wyczerpania - terminalna faza stresu.

Okres, kiedy zmęczenie kumuluje się i traci się energię pozwalającą walczyć ze stresem. Nieokreślone bóle przekształcają się w chorobę.


Nieokreślone bóle i zaburzenia

 • ucisk w klatce piersiowej i w okolicy serca
 • nieregularne uderzenia serca
 • duszność
 • zadyszka (bez wysiłku)
 • marznięcie dłoni i stóp, nawet gdy jest ciepło
 • trwały brak apetytu lub, przeciwnie nadmierny apetyt, nudności i wymioty
 • złe funkcjonowanie żołądka - częste rozwolnienia i zatwardzenia
 • częste bóle głowy, napięcie szyi i barków, uczucie ciężkości rąk i nóg
 • nadmierna wrażliwość skóry, egzema
 • drżenie i drętwienie rąk i nóg
 • uczucie zmęczenia, nawet po lekkiej pracy
 • melancholia bez powodu
 • choroba lokomocyjna

Podczas fazy przystosowania mięśnie ciągle się kurczą i zmęczenie kumuluje się w większym stopniu, niż podczas fazy alarmowej. Ponieważ zmysły stają się nadwrażliwe, pojawia się zmęczenie skóry, a proces starzenia się jej nabiera większego tempa. Znaczenie stresu i jego wpływ na ciało nieustannie się zmieniają. Ciało różnie odczuwa stres w zależności od formy fizycznej i od jakości snu, kiedy np. mamy do czynienia z przyjemną stymulacją (miłe wydarzenia) stres odczuwany jest w mniejszym stopniu. Trudno jest ocenić poziom stresu w momencie, gdy występuje ponieważ stres można obiektywnie ocenić jedynie z perspektywy, kiedy już trudności miną. Ponieważ mięśnie odpowiedzialne za ekspresję zaczynają ulegać wpływowi stresu już w fazie alarmowej, dlatego starzenie się skóry powodowane stresem zachodzi jeszcze zanim ten fakt sobie uświadomimy.

Masaż może być wykonywany z dowolnym zabiegiem.

Cena regularna: 80 PLN
Cena w zabiegu: 40 PLN

 

Masaż kosmetyczny twarzy

 

Cena: 40 PLN

Cena z dowolną ampułką: 60 PLN

 

 

 

 

 

 


REFLEKSOLOGIA - NOWOŚĆ

 

Refleksologia jest terapią holistyczną. Termin "holistyczny" pochodzi z języka greckiego od słowa "holos", które oznacza "całość".
Refleksologia więc stanowi holistyczną metodę leczenia i jako taka wymaga traktowania człowieka jako niepodzielnej całości, obejmującej ciało, umysł i ducha. Refleksolog nie wyodrębnia choroby i nie leczy jej objawowo. Nie skupia się też na stwarzającym problem narządzie czy układzie, ale rozważa zaistniałą dolegliwość w kontekście całego organizmu.

Terapia uciskowa punktów reflektorycznych stóp powoduje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu. Celem refleksoterapeuty jest takie oddziaływanie na pacjenta, dzięki któremu odzyska on fizjologiczny stan równowagi, a co za tym idzie i zdrowie.

To nie refleksolog leczy - organizm leczy się sam. Terapeuta tylko pomaga mu naturalnie i prawidłowo funkcjonować - eliminować toksyny i odblokowywać meridiany. Wszelkie procesy lecznicze są dziełem samego organizmu, my je tylko uaktywniamy i stymulujemy do działania. Refleksoterapia w ten sposób korzystnie oddziaływuje na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

Współczesność opracowała wiele szkół i technik refleksologicznych. Podobne formy leczniczego masażu stóp były praktykowane w różnych częściach świata na przestrzeni wieków. Fascynacja stopami w tym aspekcie sięga dalekiej przeszłości do czasów starożytnych Chin i Egiptu.

Koncepcja kanałów energetycznych jest podstawą funkcjonowania akupunktury i refleksologii. Szlaki energii w organizmie, zwane meridianami przebiegają w określony sposób przez ciało, a zablokowania meridianów powodują choroby i różne objawy

Refleksoterapia stóp koncentruje się na odcinkach meridianów znajdujących się w stopach, które są stymulowane za pomocą specyficznych technik manualnych.

Skuteczność zabiegów refleksologicznych przypisuje się masażowi punktów reflektorycznych stóp odpowiadających poszczególnym narządom organizmu oraz stymulacji sześciu meridianów penetrujących najważniejsze narządy wewnętrzne organizmu.

Takie oddziaływanie terapeutyczne pomaga usunąć zablokowania energetyczne w meridianach i powoduje tym samym swobodny i niezakłócony przepływ energii ciała (energii chi).

 

Cena godzinnego zabiegu 70 PLN

 

end faq

.
 


Salon kosmetyczny

gabinet,salon,mezoterapia bezigłowa, Gabinet , salon gabinet kosmetyczny katowice, gabinet studio kosmetyczne, kosmetyczka, depilacja,usługi kosmetyczne studio, depilacja usługi kosmetyczne gabinet, depilacja,mezoterapia bezigłowa, studio, gabinet,mikrodermabrazja,salon, gabinet,peeling, katowice studio,salon, lifting3d mezoterapia, depilacja, mikrodermabrazja, studio,peeling, depilacja, mikrodermabrazja katowice uroda

Studio kosmetyczne katowice

 


ul. Sobieskiego 17/2 (I piętro)

Katowice


mapa dojazdu


telefon: 664 016 402

zapraszamy:

Poniedziałek:         
nieczynne
Wtorek: 12.00 - 19.00
Środa: 10.00 - 15.00
Czwartek: 12.00 - 19.00
Piątek: 12.00 - 19.00
Sobota: 10.00 - 16.00


Aktualne promocje i aktualności
znajdziesz na naszym facebooku


Bony upominkowe


bon

 

Stosujemy kosmetyki firm

 

janssen_cosmeceutical

natinuel

logo-farmona


Partnerzy

 

logo_haircoccon

logo_galeria_spelnienie

katowice studio kosmetyczne katowice,salon,mezoterapia bezigłowa, gabinet katowice, kosmetyka, salon gabinet kosmetyczny ,salon studio gabinet kosmetyczny katowice,gabinet studio katowice , katowicach ,salon,peeling,gabinet, lifting3d,studio,gabinet, salon,lifting 3d,,studio,salon kosmetyczny,peeling,mezoterapia, mikrodermabrazja kosmetyczny, peeling,gabinet, depilacja, usługi studio kosmetyczne , mikrodermabrazja, usługi kosmetyczne , salon urody, studio urody,lifting 3d,depilacja, gabinet, mezoterapia bezigłowa, gabinet gabinet,mikrodermabrazja, lifting3d ,peeling,depilacja,mezoterapia, studio ,salon urody, gabinet, gabinet kosmetyczny w katowicach, salon katowcie, studio katowice

©2012 2016 SMCprojekt. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, Linkowanie, Rozpowszechnianie ZABRONIONEweb design: rebelStudio
remonty jaworzno Projektowanie graficzne pogotowie komputerowe naklejki dekoracje dla domu dla dzieci
{alt}